ALS70G104NS100
CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G104NS
ALS70G104NS100 Hakkında
KEMET ALS70G104NS100, 100000 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı şasi montajı için tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 8 mOhm ESR değeri ile düşük impedans karakteristiğine sahiptir. 34.3 A (10 kHz) yüksek frekans ripple akım kapasitesi ile güç elektronikleri uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V