ALS70G103NP350
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70G103NP
ALS70G103NP350 Hakkında
KEMET ALS70G103NP350, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, vida terminalli chassis montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında 20000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. 24 mOhm ESR değeri ve 16 mOhms impedans özellikleriyle, 100 Hz'de 19.1A ve 10 kHz'de 26.2A ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, yüksek kapasitans ve voltaj gereksinimleri olan güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V