ALS70C753NW100
CAP ALUM 75000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C753NW
ALS70C753NW100 Hakkında
KEMET ALS70C753NW100, 75000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu tasarımı bulunmaktadır. 9 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantilidir. Yüksek frekans ripple akımı 33.1A @10kHz, düşük frekans ripple akımı 30.9A @100Hz değerlerindedir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 75000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V