ALS70C752QH450
CAP ALUM 7500UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C752QH
ALS70C752QH450 Hakkında
KEMET ALS70C752QH450, 7500 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması için kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20.000 saat ömür garantisi sunar. 31 mOhm ESR değeri ve 21 mOhm impedans ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımlarını (17,9 A @ 100 Hz, 25,2 A @ 10 kHz) idare edebilir. ±20% tolerans ile tedarik edilen bu kondansatör, yüksek gerilim endüstriyel ve tıbbi cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V