ALS70C622NJ450
CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C622NJ450
ALS70C622NJ450 Hakkında
KEMET ALS70C622NJ450, 6200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu komponen, şasi montajı için vida terminalli radyal kasa ile sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 20000 saat (85°C) ömür süresi ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektrik devrelerinde uygulanır. ESR değeri 36mOhm @ 100Hz ve ripple akım kapasitesi 22.9A @ 10kHz olarak belirtilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V