ALS70C514NS040
CAP ALUM 510000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C514NS040
ALS70C514NS040 Hakkında
KEMET ALS70C514NS040, 510000 µF kapasitanslı, 40V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans içinde çalışan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında operasyon yapabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. 7 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği, 100Hz'de 34.1A ve 10kHz'de 34.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 510000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V