ALS70C332MF500
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C332MF
ALS70C332MF500 Hakkında
KEMET ALS70C332MF500, 3300 µF kapasitesi ve 500V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit montaja uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda yaygın kullanılan bu bileşen yüksek ripple akım kapasitesi (19.7 A @ 10 kHz) ve düşük ESR değeri (77 mOhm @ 100Hz) ile özellikle güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 19000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 100Hz
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V