ALS70C332LM500
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C332LM
ALS70C332LM500 Hakkında
KEMET ALS70C332LM500, 3300 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. 76 mOhm ESR değeri ve 20.4 A ripple akımı kapasitesi (10 kHz) ile güç kaynakları, UPS sistemleri ve yüksek voltaj filtrasyonu uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında 19000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 100Hz
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V