ALS70C272QC500
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C272QC
ALS70C272QC500 Hakkında
KEMET ALS70C272QC500, 2700 µF kapasitansı ve 500 V voltaj değeri ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantı şekline sahip radyal kutulu tasarımı endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 20.000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 100 mOhm ESR ve 76 mOhm empedansı ile elektrik devrelerinde gerilim düşüşünü minimize eder. 10 kHz'de 16,5 A ve 100 Hz'de 11 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı ve düşük frekanslı uygulamalara uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans değeri standart uygulamalar için yeterlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 76 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V