ALS70C203QH200
CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C203QH
ALS70C203QH200 Hakkında
KEMET ALS70C203QH200, 20000 µF kapasitansına ve 200V dereceli voltajla tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajlı, vida terminalli radyal kutuya sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 85°C'de 20000 saat ömür süresi garantiler. ESR değeri 100Hz'de 21mOhm, impedansı ise 17mOhm'dur. Düşük frekans ripple akımı 21.3A @ 100Hz, yüksek frekans ripple akımı ise 26.3A @ 10kHz kapasitesiyle endüstriyel güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V