ALS70C183QM250
CAP ALUM 18000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C183QM
ALS70C183QM250 Hakkında
KEMET ALS70C183QM250, 18000 µF kapasitansı ve 250V voltaj derecelendirilmesi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal kasa tipi ile chassis montaj uygulamalarında kullanılmaktadır. 19 mOhm ESR değeri ve 15 mOhms impedans özelliği ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımına (23.3 A @ 100 Hz, 29.9 A @ 10 kHz) dayanıklıdır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 20000 saatlik ömür süresi garantisinden yararlanır. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses ekipmanları ve endüstriyel cihazlarda geniş kullanım alanı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V