ALS70C113QS550
CAP ALUM 11000UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C113QS
ALS70C113QS550 Hakkında
KEMET ALS70C113QS550, 11000 µF kapasitansı ve 550V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile tesise uygun tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 44 mOhm ESR değeri ve 32.5A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. 20000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 44mOhm @ 100Hz
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V