ALS70C103QW500
CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70C103QW
ALS70C103QW500 Hakkında
KEMET ALS70C103QW500, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminallı (screw terminals) şasi montaj tipi ile endüstriyel ve harita uygulamalarında, güç kaynakları, konvertörler ve voltaj düzenleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında ±20% tolerans ile sunulan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 23.5A ve 10kHz'de 32.4A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. ESR değeri 29mOhm @ 100Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V