ALS70A912NS500
CAP ALUM 9100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A912NS500
ALS70A912NS500 Hakkında
KEMET ALS70A912NS500, 9100 µF kapasitansına ve 500V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 20000 saat ömrü garantisi sunar. 32mOhm ESR değeri ile düşük empedans performansı sağlar. 10 kHz'de 27.9A, 100 Hz'de 20.5A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V