ALS70A911DA250
CAP ALUM 910UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A911DA250
ALS70A911DA250 Hakkında
KEMET ALS70A911DA250, 910 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile şasi montajı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 11000 saat lifetime garantisi sunur. ±20% tolerans ve 256 mOhm ESR değeri ile stabilize edici, filtre ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 6.9 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesi endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 910 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 256mOhm @ 100Hz
Impedance 166 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V