ALS70A822QH400
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A822QH400
ALS70A822QH400 Hakkında
KEMET ALS70A822QH400, 8200 µF kapasitesi ve 400 V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketinde sunulan bu bileşen, şasi montajı uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 26 mOhm ESR değeri ve 17 mOhms impedansı ile yüksek frekanslarda (10 kHz'de 26.4 A) ve düşük frekanslarda (100 Hz'de 18.4 A) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V