ALS70A822NT550
CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS70A822NT550
ALS70A822NT550 Hakkında
KEMET ALS70A822NT550, 8200µF kapasitanslı 550V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür sertifikası ile getirilir. 58mOhm ESR değeri ve 26.5A yüksek frekans (10kHz) ripple akım kapasitesi sayesinde endüstriyel güç kaynakları, UPS sistemleri, büyük gücü gerektiren AC/DC konvertörleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Chassis mount konfigürasyonu ile sabit kurulumlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 58mOhm @ 100Hz
Impedance 51 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V