ALS70A622MF350
CAP ALUM 6200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A622MF
ALS70A622MF350 Hakkında
KEMET ALS70A622MF350, 6200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, şasi montajı için vida terminaline sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 100 Hz'de 33 mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, düşük frekans uygulamalarda 14.8 A, yüksek frekans uygulamalarda (10 kHz) 22.7 A ripple akım kapasitesi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 19000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı endüstriyel, güç kaynağı ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V