ALS70A561DA350
CAP ALUM 560UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A561DA
ALS70A561DA350 Hakkında
KEMET ALS70A561DA350, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Vida terminalli kasa tipi (screw terminals) ile şasi montajına uygun bir komponenttir.
Temel Teknik Özellikler:
- Kapasitans: 560 µF
- ESR: 298 mOhm @ 100 Hz
- İmpedans: 174 mOhms
- Ripple akımı: 6.8 A @ 10 kHz, 3.1 A @ 100 Hz
- Çalışma sıcaklığı: -40°C ~ 85°C
- Ömür: 11000 saat @ 85°C
- Kutup yönü: Polar
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 298mOhm @ 100Hz
Impedance 174 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V