ALS70A512NJ500
CAP ALUM 5100UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A512NJ
ALS70A512NJ500 Hakkında
KEMET ALS70A512NJ500, 5100 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis montaj için tasarlanmıştır. 55 mOhm ESR değeri ve 43 mOhms impedans karakteristiği ile yüksek akım uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 21.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sanayi ve güç elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V