ALS70A474QP040
CAP ALUM 470000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A474QP040
ALS70A474QP040 Hakkında
KEMET ALS70A474QP040, 470000 µF kapasitansı ve 40V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasiyi montaja uygun vida terminalleri ile tasarlanmıştır. ESR değeri 6mOhm @ 100Hz olup, 39A @ 10kHz ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, enerji depolama, filtre ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V