ALS70A473QT200
CAP ALUM 47000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A473QT200
ALS70A473QT200 Hakkında
KEMET ALS70A473QT200, 47000 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kutu paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 11 mOhm ESR değeri ile düşük direnç karakteristiğine sahiptir. 37.8 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 32.4 A @ 100 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi ile güç devrelerinde etkin şekilde çalışır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 20000 saat ömür garanti eder. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V