ALS70A472KE200
CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A472KE
ALS70A472KE200 Hakkında
KEMET ALS70A472KE200, 4700 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi uygulamalar için tasarlanmıştır. 68 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük impedans karakteristiği sağlar. 13.6 A ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 9.4 A kapasitesi 100 Hz'de çalışma sırasında yüksek akım uygulamalarını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilen bu kondansatör, 85°C'de 18000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel ekipmanda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 68mOhm @ 100Hz
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V