ALS70A432QC400
CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A432QC
ALS70A432QC400 Hakkında
KEMET ALS70A432QC400, 4300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, şasi montajı için vida terminal (screw terminals) bağlantıya sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 20000 saat ömür garantisi sunar. 48mOhm ESR değeri ve 18.1A ripple akımı yüksek frekansında (10 kHz) taşıyabilmesi nedeniyle güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtering uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V