ALS70A432MF450
CAP ALUM 4300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A432MF
ALS70A432MF450 Hakkında
KEMET ALS70A432MF450, 4300 µF kapasitanslı, 450V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj tipi ile vida terminalli radyal kovan paketinde sunulur. ±20% toleranslı ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 46 mOhm ESR değeri ve 30 mOhms impedans karakteristiğiyle yüksek ripple akım yeteneğine sahiptir. 100 Hz'de 13.3 A ve 10 kHz'de 21.5 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında 85°C'de 19000 saat ömür süresi garantilidir. Güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V