ALS70A363NT200
CAP ALUM 36000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A363NT
ALS70A363NT200 Hakkında
KEMET ALS70A363NT200, 36000 µF kapasitansına ve 200 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal can kasa ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 14 mOhm ESR @ 100Hz ve 12 mOhms impedans değerleriyle çalışmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 20000 saat ömürlü tasarımı vardır. 30.5 A @ 10 kHz yüksek frekans ve 26.2 A @ 100 Hz düşük frekans ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 36000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V