ALS70A363MF100
CAP ALUM 36000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A363MF
ALS70A363MF100 Hakkında
KEMET ALS70A363MF100, 36000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radyal, vida terminal bağlantısı ile Chassis Mount montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 19000 saat ömür garantisi sunar. 14mOhm ESR değeri ve 27.7A yüksek frekans ripple akım (10 kHz) ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleranstır.
Applications General Purpose
Capacitance 36000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V