ALS70A362KE250
CAP ALUM 3600UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A362KE
ALS70A362KE250 Hakkında
KEMET ALS70A362KE250, 3600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısında, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) çalışabilir. 74 mOhm ESR değeri ve 50 mOhm impedans ile enerji yönetimi sistemlerinde, güç kaynakları, endüstriyel güç elektronikleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 18000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V