ALS70A332MF500
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS70A332MF
ALS70A332MF500 Hakkında
KEMET ALS70A332MF500, 3300 µF kapasiteli, 500 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapılabilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 19000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 77 mOhm ESR değeri ve 58 mOhms impedans ile düşük frekans 100 Hz'de 12.3 A, yüksek frekans 10 kHz'de 19.7 A ripple akımına dayanıklıdır. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 100Hz
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V