ALS70A332DF200
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A332DF200
ALS70A332DF200 Hakkında
KEMET ALS70A332DF200, 3300 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 11000 saat ömür (85°C'de) sunar. 87 mOhm ESR değeri ile düşük impedans performansı gösterir. 11.7A @ 10kHz ve 7.1A @ 100Hz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında tercih edilen bir komponendir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 87mOhm @ 100Hz
Impedance 61 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V