ALS70A302KF400
CAP ALUM 3000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A302KF
ALS70A302KF400 Hakkında
KEMET ALS70A302KF400, 3000 µF kapasitanslı, 400V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 60 mOhm ESR @ 100Hz ve 16.3 A ripple akım kapasitesi @ 10 kHz ile karakterize edilmiştir. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 85°C'de 18000 saatlik ömür süresi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V