ALS70A273QW250
CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A273QW
ALS70A273QW250 Hakkında
KEMET ALS70A273QW250, 27000 µF kapasitanslı, 250V rated gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli chassis mount konfigürasyonu ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 14 mOhm ESR değeri ve 11 mOhms impedans ile düşük dirençli kararlı çalışma sağlar. 10 kHz'de 35 A ve 100 Hz'de 28 A ripple akım yüklemesine dayanabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V