ALS70A184MF040
CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A184MF040
ALS70A184MF040 Hakkında
KEMET ALS70A184MF040, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, 9mOhm impedansa ve düşük ESR değerine sahiptir. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile sağlanmaktadır. 10 kHz'de 29.2A ripple akımına dayanabilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 19000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V