ALS70A183NF200
CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A183NF200
ALS70A183NF200 Hakkında
KEMET ALS70A183NF200, 18000 µF kapasiteli 200V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli kasa montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ESR değeri 24 mOhm @ 100Hz ve impedans 19 mOhm ile karakterize edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 23 A ve 100 Hz'de 18.8 A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 20000 saat ömür sağlar. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V