ALS70A162KF550
CAP ALUM 1600UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A162KF
ALS70A162KF550 Hakkında
KEMET ALS70A162KF550, 1600 µF kapasitansı ve 550V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paket tipinde chassis mount uygulamaları için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 18000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 7.3A ve 10kHz'de 11.5A ripple akımı toleransı bulunan bu kondansatör, 289mOhm ESR değeri ile düşük impedans performansı sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 289mOhm @ 100Hz
Impedance 252 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V