ALS70A162KE450
CAP ALUM 1600UF 20% 450V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS70A162KE
ALS70A162KE450 Hakkında
KEMET ALS70A162KE450, 1600 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile şasi montajı için tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 117 mOhm ESR @ 100Hz ve 76 mOhms impedans değerleriyle karakterize edilmiştir. 10 kHz'de 12.5 A ripple current taşıyabilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 18000 saat ömürlüdür. Güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve yüksek voltajlı genel amaçlı devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 117mOhm @ 100Hz
Impedance 76 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V