ALS70A123NS450
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A123NS450
ALS70A123NS450 Hakkında
KEMET ALS70A123NS450, 12000 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount şasiye sabitleme türü ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. Radial, Can - Screw Terminals paketlenmesi ile güvenli bağlantı sağlar. 100 Hz'de 21 mOhm ESR ve 29.2 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve yüksek voltajlı elektrik devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V