ALS70A122DA200
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A122DA200
ALS70A122DA200 Hakkında
KEMET ALS70A122DA200, 1200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 11.000 saate kadar ömür süresi garantisine sahiptir. Şasi montaj tipi ve vida terminalleri ile mekanik yapısı sağlam ve güvenilir bağlantı sağlar. ESR değeri 230 mOhm @ 100Hz ve empedansı 159 mOhm olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 7A @ 10kHz yüksek frekansta ve 4A @ 100Hz düşük frekansta ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 159 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V