ALS70A113DB063
CAP ALUM 11000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A113DB
ALS70A113DB063 Hakkında
KEMET ALS70A113DB063, 11000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminals ile monte edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 11000 saatlik ömür ömrü sunar. ESR değeri 100Hz'de 43mOhm, düşük impedans değerleri yüksek ripple akımı kapasitesini destekler. 10 kHz'de 12.7A, 100 Hz'de 9.4A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 11000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 100Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V