ALS70A103QH350
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70A103QH350
ALS70A103QH350 Hakkında
KEMET ALS70A103QH350, 10000µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminal bağlantılı chassis mount tipi paketlemesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve genel endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 24mOhm ESR (100Hz) ve 17mOhms impedansı ile düşük frekans (100Hz'de 19,1A) ve yüksek frekans (10kHz'de 26,3A) ripple akımlarını başarıyla yönetir. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V