ALS40A221DE450
CAP ALUM 220UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS40A221DE450
ALS40A221DE450 Hakkında
KEMET ALS40A221DE450, 220 µF kapasitansla 450V nominal voltaj için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı tipi ile mekanik olarak sabitlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 6000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100Hz'de 487 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 6.2A ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında (2.5A @ 100Hz) veya yüksek frekans senaryolarında kullanılabilir. ±20% toleransla üretilen kondansatör, genel amaçlı endüstriyel ve ticari cihazlardaki güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 487mOhm @ 100Hz
Impedance 242 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V