ALS31A472DE100
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS31A472DE100
ALS31A472DE100 Hakkında
KEMET ALS31A472DE100, 4700 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 11000 saat ömür süresi @ 85°C ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 33mOhm ESR ve 27mOhms impedans değerleriyle 100Hz düşük frekansta 7.9A, 10kHz yüksek frekansta 8.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100Hz
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V