ALS31A222MF400
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS31A222MF400
ALS31A222MF400 Hakkında
KEMET ALS31A222MF400, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile çalışan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri içerir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 62mOhm ESR ve 10kHz'de 18.8A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, güç elektronikleri ve filtre devrelerinde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve yüksek güvenilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 100Hz
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V