ALS31A102KE400
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS31A102KE
ALS31A102KE400 Hakkında
KEMET ALS31A102KE400, 1000µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile sağlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 139mOhm ESR değeri ile düşük impedans özelliği sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 18000 saat ömür garantisi vermektedir. Ripple current özelliği, 10 kHz'de 10.3A ve 100 Hz'de 5.8A kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, güç dönüştürücüler, inverterler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 139mOhm @ 100Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V