ALS30A472NJ400
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS30A472NJ
ALS30A472NJ400 Hakkında
KEMET ALS30A472NJ400, 4700 µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri içeren radyal can tasarımında sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 38 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 100 Hz'de 15.25 A ve 10 kHz'de 23.2 A ripple akım kapasitesi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Güç kaynakları, konverterler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V