ALS30A471KE500
CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS30A471KE
ALS30A471KE500 Hakkında
KEMET ALS30A471KE500, 470µF kapasitansına sahip 500V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 18.000 saatlik ömür (85°C'de) sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışır. Düşük ESR değeri (365mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (7.5A @ 10kHz) ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 365mOhm @ 100Hz
Impedance 194 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V