ALS30A471DA200
CAP ALUM 470UF 20% 200V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS30A471DA200
ALS30A471DA200 Hakkında
KEMET ALS30A471DA200, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin screw terminal bağlantısı chassis mount montajına uygun hale getirir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 11000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 286mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 4.3A ripple current kapasitesi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 286mOhm @ 100Hz
Impedance 227 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V