ALP20A682DF100
ALUM CAP 6800PF 100V
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
ALP20A682DF
ALP20A682DF100 Hakkında
ALP20A682DF100, WEC tarafından üretilen 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime sahip bu radial, can tipi kondansatör, through hole montaj için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uyumludur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Solder lug terminalleri ile doğrudan PCB'ye lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 100 V