ALP20A222BB063
CAP ALUM 2200UF 63V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
ALP20A222BB063
ALP20A222BB063 Hakkında
KEMET ALP20A222BB063, 2200 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipi ile solder lug terminal bağlantısına sahiptir. Through Hole montaj yöntemi ile PCB'ye doğrudan entegrasyona uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 15000 saatlik ömür sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±30% tolerans ve polar yapısı ile işaretleme gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 63 V