ALP20A102DE250
CAP ALUM 1000UF 250V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
ALP20A102DE
ALP20A102DE250 Hakkında
KEMET ALP20A102DE250, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, radyal konfigürasyonda solder lug terminalleri ile sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 5000 saat ömürlüğe sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajla PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. Kapasitans toleransı -%10 ile +%30 arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V